Boss Dog Tiera, prdel vzdy poctive vytiera...
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Inzerce

Zde se zabýváme a diskutujeme o jedné moc zajímavé věci a tou je klávesa INSERT (čteme inzert, kde na první slabice ,,in´´ našpulíme ústa jako např.kapr a při druhé ,,zert´´, klademe důraz na to, aby ústa už byla rozšířena do stran, avšak nezapomínáme na to, že pokud nemáme patřičně namazané rty, např:různými typy label, lůji, másly, sádly popř. vazelínami, může se nám přihodit jedna velice nemilá věc a tou je prasklý koutek).
Problematiku klávesy INSERT můžeme označit jako globální a proto jí věnujeme velkou část diskového prostoru...

Setkáváme se zde s třemi základními typy problematiky této klávesy:
a) Je označována nevyzpitatelnou klávesou, její nevypočítavost tkvěje v tom, že tak označuje i sama sebe, kdykoliv se jí zlíbí, bez závislosti na okolních faktorech, jako jsou počasí, škaredé počasí nebo dokonce stupeň zátěže, či změna redaktora počasí.

b) Druhým nebezpečným faktorem je, že tlačítko (odborně klávesa) bývá někdy maskováno na našich klávesnicích (angl.keyboard) různými pseudonymi - Insert, Ins a
nebo jen nepopsané ,,unknown´´tlačítko, pokud je klávesnice staršího data, ať už z důvodu vybledlosti, otočené klávesnice tlačítky dolu a nebo se jedná o dovozní zboží z dálného Východu vydávajíc se našich trzích jako originál - Hlenius, Complaq nebo ILM (pozdějí používaný jako cheat ke hře wolfenstein)

c) A konečně třetím ,,vymňoukem´´ v naší hardwareové problematice je, že pokud klávesa prochází nějakým ,,teen filtrem´´ zabraňujícím spouštení teenagerovi některé typy webových stránek, jako např.pornostránky, výroba léčiv z léčiv, oficiální stránky Evy a Vaška, výroba výbušnin s jednou chybičkou a ty zkus zjistit jakou a v neposlední řadě i stránky své školy...Mohou nastat nevyčíslitelné škody, začínaje spadnutím operačního systému, končeje jeho novou instalací!
Hlavní globalitou je to, že všechny tyto ,,teen filtry´´ majíc v sobě zakotvenou informaci o eliminaci vulgárních slov a tím se dostáváme k jádru problému.
Tedy pokud budou odkazy obsahovat tématiku odkládání exkrementu, procházejíc řitním věnečkem, zablokuje se nám tak klávesa IN-SER-T, popř. nebude vůbec nabootována, což nám pak lehce způsobí pád systému!
Pozn.redakce:dle posledních informací našich hackerů a crackerů je možné řešit tuto problematiku softwareem, který se objeví na našich pultech ve čtvrté dekádě roku 2013, má ho na svědomí nám všem proslule známý Kill Hates a jeho Makroluft. Program se bude jmenovat Antikack a měl by být zdarma k vyzkoušení po dobu 10 minut, je však značně omezený (chybí exe soubor)
Dle zdrojů od zpravodajů ČTP (česká traverzní papna) bude program stát okolo 8000bonů, což je v převodu hodně dávno...